Sposoby płatności

  • Płatność w systemie Przelewy24

Składając zamówienie najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów realizowanych przez naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych Firmę Przelewy24. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Przelewy24 zamówienie zostaje przez naszą Firmę realizowane.

Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Prostota: W ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać kwotę za zamówienie na konto Naszego sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Płatność metodą PayPal

Twoje konto PayPal jest powiązane z kontem bankowym, kartą kredytową lub debetową, w związku z czym nie musisz wprowadzać przy każdym zakupie od nowa swoich danych bankowych.

PayPal to usługa płatności online, dzięki której w prosty, bezpieczny i szybki sposób dokonasz płatności w Naszym sklepie internetowym - bez żadnych dodatkowych kosztów.

Bezpiecznie: Twoje dane bankowe są zapisane wyłącznie w systemie PayPal i nie są przesyłane przez Internet przy każdym zamówieniu on-line.

Szybko: Płatności PayPal są przekazywane błyskawicznie, co umożliwia nam natychmiastowe przystąpienie do realizacji zamówienia.

  • Wpłata bezpośrednio na konto bankowe

Do realizacji zamówienia przystępujemy w momencie wpłynięcia pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.
Nasz numer konta bankowego w banku mBank: 57 1140 2004 0000 3902 7476 3424 ( tytuł płatności: nr. zamówienia ze sklepu internetowego lub login z serwisu aukcyjnego).