O firmie

Firma ITC ProMedia, właściciel  www.premiumusa.pl powstała w czerwcu 2013 roku. Naszą ambicją było stworzenie przestrzeni łatwych i przyjemnych zakupów kosmetyków marek premium niedostępnych na rynku polskim a nawet europejskim. Wiele kosmetyków niezwykle popularnych w USA, wciąż nie jest dostępnych na terenie Polski. My od pięciu lat tą lukę wypełniamy.   

     W naszych sklepie znaleźć można zarówno produkty przeznaczone do makijażu jak i te do pielęgnacji. W szerokiej gamie proponowanych przez nas marek znajdują się między innymi Origins, Hourglass, Maybelline, Becca, Milani, Lorac, Dermablend Professional i wiele innych. Oprócz oferty dostępnej na naszych stronach realizujemy również indywidualne zamówienia.

     Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym celem, dlatego też tak ważne jest dla nas utrzymanie jak najwyższego poziomu obsługi. Wszystkie uwagi i sugestie dotyczące naszej oferty są dla nas bardzo cenne dlatego zachęcamy do kontaktu z nami!

Struktura Firmy

Agata    - To dzięki tej osobie nasz sklep posiada tak bogatą ofertę kosmetyków ;). Agata odpowie Wam na pytania dotyczące możliwości realizowania indywidualnych zamówień produktów kosmetycznych z USA jak i w razie potrzeby zaproponuje odpowiedni produkt. Kontakt oferta@premiumusa.pl

Dominik - logistyka wysyłek po stronie USA

Tomek   - właściciel Firmy ITC ProMedia. Pytania dotyczące współpracy, wysyłek oraz płatności. Kontakt biuro@itcpromedia.pl
tel. 690 950 981

 

    Wiemy, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy. Jesteśmy jednak przekonani, że to jak wyglądamy wpływa na nasze samopoczucie i zadowolenie każdego dnia.

                               

                                                                                                                                                                                                               Premiumusa.pl